JCCA Business Activiteit

Algemene Ledenvergadering 2026

Meld je aan voor deze activiteit

Algemene Ledenvergadering 2026

  • 12/02/2026
  • 17:30 t/m 23:30
  • Grand café Goud, Ceresplein 118-120, 9401 ZG Assen

Het bestuur van de JCCA nodigt je van harte uit om je stem te laten horen tijdens de Algemene Ledenvergadering op donderdag 12 februari 2026.

Planning

17:30 – Inloop
18:00 – Vergadering
19:30 – Eten

De ALV is een besloten bijeenkomst, intro’s zijn welkom op de eerstvolgende activiteit.

Aanmelden

Tickets

Alleen leden kunnen zich voor een activiteit aanmelden.

Datum/tijd

12/02/2026
17:30 uur

Locatie

Grand café Goud
Ceresplein 118-120
Assen

Agenda

Voeg toe aan agenda

No show regeling: indien je je voor deze bijeenkomst hebt aangemeld dan rekenen we op je komst. Mocht je verhinderd zijn dan dien je jezelf af te melden via ‘mijn aanmeldingen’. Is registratie voor het evenement gesloten en wil je je afmelden?

Neem dan contact op met het secretariaat. Dit kan via info@jcca.nl . Is er niet tijdig afgezegd (en is er geen overmacht in het spel), dan zien wij ons genoodzaakt de werkelijke kosten in rekening te brengen.

Meld je direct aan

a15898e8-6c59-4105-acfb-55b8dc9273aa

Aanwezig

  • Marc Hut
  • Margot Oldenbeuving

Introducees

Disclaimer

Deelname aan deze activiteit is volledig voor eigen risico. Sport- en reisactiviteiten kunnen een verhoogd risico inhouden. JCCA aanvaardt geen aansprakelijkheid voor letsel of schade als gevolg van de activiteit. Je bent zelf verantwoordelijk voor het afsluiten van (een) deugdelijke reis-, annulerings-, aansprakelijkheids- en/of letselschadeverzekering(en). JCCA laat regelmatig foto’s en soms video’s bij activiteiten maken en kan deze gebruiken voor publicitaire en/of promotionele doeleinden. Door jezelf in te schrijven voor deze activiteit verklaar je bekend te zijn met het voorgaande.

Een blik in de toekomst

Toekomstige activiteiten

Benieuwd naar wat er nog meer op de planning staat? Neem snel een kijkje bij onze andere activiteiten!

No data was found