JCCA Business Activiteit

Zakelijk Bier & Whisky Arrangement

Meld je aan voor deze activiteit

Zakelijk Bier & Whisky Arrangement

  • 13/02/2026
  • 16:30 t/m 22:00
  • De Bonte Wever, Stadsbroek 17, 9405 BK Assen

Op dezelfde dag als het Bier & Whisky Festival organiseert De Bonte Wever een exclusief arrangement speciaal voor zakelijke gasten en netwerkclubs. Een unieke gelegenheid om te proeven, te beleven én te netwerken in een sfeervolle setting.

Inbegrepen

  • Bier- en whiskyproeverij
  • Stamppotbuffet tijdens de proeverij
  • Rondleiding door De Bonte Wever en een kijkje achter de schermen bij het Bier en Whisky Festival
  • Zoutjes en nootjes tijdens het netwerken
  • Toegang tot het Bier & Whisky Festival
    (inclusief twee consumptiemunten, proefglas en een flesje water)

Tarief

€ 55,- per persoon

Blijven overnachten?

Dit is mogelijk! Informeer bij De Bonte Wever over de mogelijkheden en tarieven:
banqueting@debontewever.nl – 0592 303 776.

Voorwaarden

  • Drankjes tijdens de borrel zijn voor eigen rekening van de gast, of de netwerkclub kan muntjes afnemen.
  • Meerdere clubs zijn tegelijkertijd aanwezig tijdens de proeverij – een uitstekende gelegenheid om te netwerken.
  • Dit arrangement is uitsluitend zakelijk te boeken via uw netwerkclub.

Aanmelden

Tickets

€55,00

Alleen leden kunnen zich voor een activiteit aanmelden.

Datum/tijd

13/02/2026
16:30 uur

Locatie

De Bonte Wever
Stadsbroek 17
Assen

Agenda

Voeg toe aan agenda

No show regeling: indien je je voor deze bijeenkomst hebt aangemeld dan rekenen we op je komst. Mocht je verhinderd zijn dan dien je jezelf af te melden via ‘mijn aanmeldingen’. Is registratie voor het evenement gesloten en wil je je afmelden?

Neem dan contact op met het secretariaat. Dit kan via info@jcca.nl . Is er niet tijdig afgezegd (en is er geen overmacht in het spel), dan zien wij ons genoodzaakt de werkelijke kosten in rekening te brengen.

Meld je direct aan

debonteweverbierenwhisky

Aanwezig

Introducees

Disclaimer

Deelname aan deze activiteit is volledig voor eigen risico. Sport- en reisactiviteiten kunnen een verhoogd risico inhouden. JCCA aanvaardt geen aansprakelijkheid voor letsel of schade als gevolg van de activiteit. Je bent zelf verantwoordelijk voor het afsluiten van (een) deugdelijke reis-, annulerings-, aansprakelijkheids- en/of letselschadeverzekering(en). JCCA laat regelmatig foto’s en soms video’s bij activiteiten maken en kan deze gebruiken voor publicitaire en/of promotionele doeleinden. Door jezelf in te schrijven voor deze activiteit verklaar je bekend te zijn met het voorgaande.

Een blik in de toekomst

Toekomstige activiteiten

Benieuwd naar wat er nog meer op de planning staat? Neem snel een kijkje bij onze andere activiteiten!