JCCA Lid

Silvana van Keulen

Communicatieadviseur — NassauVincent

Over Silvana

Sinds 2013 – met een onderbreking van een jaar - ben ik lid van de JCCA. In 2020 heb ik de voorzittershamer doorgegeven omdat ik moeder werd van onze dochter Scottie (en na 6 jaar wisselende functies in het bestuur werd het ook écht tijd voor nieuwe inzichten).  Organisatie en functie?

Ik 32 uur in de week bij NassauVincent als PR- en communicatieadviseur.

NassauVincent is de op 1 januari 2024 opgerichte stichting waar CS Vincent van Gogh, het Dr. Nassau College en Volta deel van uitmaken. De centrale afdelingen (waar ik ook onder val) zijn gevestigd in het bedrijfsbureau in Assen. Daarnaast zet ik mij 6 uren in de week in als lid van de MR-p. Ik heb leuke collega’s en krijg enorm veel vrijheid om mijn eigen ideeën uit te werken. Misschien heb je de All You Need is Love caravan voorbij zien rijden? Wat doe je?
Mijn job als PR- en communicatieadviseur is veelzijdig. De korte samenvatting is: ik heb een adviserende rol op het gebied van onder andere marketing, pr- en interne communicatie en branding. Ik vertaal het corporate communicatiebeleid naar de locaties en bouw aan de (online) zichtbaarheid van het Dr. Nassau College. Daarnaast onderhoud ik het contact met de andere VO-scholen in Assen. We werken nauw samen en organiseren bijvoorbeeld elk jaar gezamenlijk de Scholenmarkt. En in je vrije tijd? In mijn vrije tijd geniet ik van onze gezinsuitjes. Daarnaast duik ik ook het terras op voor een borrel en sla ik graag een balletje padel! Hoop snel een kop koffie (of borrel) met je te drinken!

Bedrijf

NassauVincent
Communicatieadviseur
Salland 4, 9404GM Assen
0592-333111www.nassauvincent.nl

Trots op onze leden

Meer leden

Jelle Anema

Jelle Anema

Verhuur & Advies · BouWatch

Even voorstellen…rnJelle Anema, key-accountmanager bij BouWatch. Voor velen is Jelle vast en zeker een bekend gezicht, hij is al zeker 4 jaar lid van de JCCA en bezoekt onze activiteiten regelmatig. Door de corona tijd hebben we geen fysieke afspraak gehad, maar via FaceTime gaat dat ook prima. Het leuke aan thuiswerken is dat Leonie een kijkje in de tuin van Jelle kon krijgen, een van zijn hobby’s is namelijk klussen in en om zijn woning in Assen. BouWatch is een grote landelijke partij op het gebied van tijdelijke beveiliging. Ze opereren inmiddels in heel Nederland, Duitsland en een gedeelte in België. De projecten in Duitsland zijn er pas vorig jaar bijgekomen en dat gaat super goed, het overtreft Nederland inmiddels. BouWatch is in de crisis begonnen en kon zich vrijwel direct marktleider op het gebied van tijdelijke beveiliging noemen, en dat is nooit veranderd. Jelle is er al 10 jaar werkzaam en begon als een van de eerste medewerkers. Inmiddels is het personeelsbestand uitgebreid naar ongeveer 220 werknemers! Als key-accountmanager is hij op dit moment verantwoordelijk voor de energiemaatschappijen. Wat superleuk is om te weten, is dat BouWatch mee helpt aan het oppakken van inbrekers! Doordat de camerabeveiliging een directie connectie heeft met de politie, kan de politie na een melding er direct erop af en daardoor sneller op de plaats van bestemming zijn en ondertussen hebben ze live beeld van wat er zich bijvoorbeeld op de bouwplaats af speelt. Jelle is lid geworden omdat hij, jaren geleden dus, op zoek was naar leeftijdsgenoten die ook actief met werk bezig zijn. Mensen van ongeveer dezelfde leeftijd die ook nog aan het begin van hun carrière staan lopen meestal tegen dezelfde dingen aan en dan kun je elkaar helpen. Daarnaast kun je van elkaar leren, elkaar versterken en is gezelligheid natuurlijk belangrijk als je samen in een netwerkgroep zit. Jelle vindt het prettig om te weten wat er in zijn omgeving speelt en doordat mede leden in en om Assen werken is hij meestal op de hoogte van alles! Kortom, Jelle is hét gezicht en aanspreekpunt als je tijdelijke bewaking zoekt!

Mirco Bakker

Mirco Bakker

Tuin Designer · Marco Bakker Droomtuinen

Hallo mijn naam is Mirco Bakker, 23 jaar oud en tuin designer binnen het bedrijf Marco Bakker Droomtuinen. Wij specialiseren ons in het ontwerpen en realiseren van uw droomtuin. Sinds kort zijn wij bezig met deze naamsverandering, voorheen heette het nog Marco Bakker Hoveniersbedrijf. Wij hebben nu de keuze gemaakt om Hoveniersbedrijf te laten veranderen in Droomtuinen. Wij hebben voor deze naam gekozen om een andere uitstraling achter te laten. Exclusiever en meer maatwerk, tevens is de tuin alleen maar maatwerk. Door Droomtuinen al in onze naam te verweven krijg je al meer de neiging van een droomtuin. En dat is ook tevens waar wij voor staan. Voor al onze klanten willen wij tevens hun grootste droom in de vorm van een tuin uit laten komen. Voordat ik designer ben geworden binnen ons bedrijf (dat mijn vader Marco Bakker heeft opgericht), was mijn droom altijd om kunstenaar te worden. Nu zet ik deze droom door naar de tuinen, om daar kunst van te maken. Met de samenstelling van elementen, materialen en kleuren ontstaan er de meest fantastische tuinen. De grootste passie hiervan ligt bij beplanting. Door planten goed toe te passen in je tuin wordt het geheel nog spectaculairder. Het doel en de kunst is om het gehele jaar spanning te behouden in de tuin. En hier ligt de kunst en de passie. Naast het ontwerpen van alle droomtuinen mag ik nog graag schilderen in vrije tijd en is mijn grootste passie sport. Voorheen was dit altijd BMX, dit heb ik altijd op hoog niveau gedaan. Na een ongeluk 2,5 jaar geleden ben ik hier mee gestopt en hebt mijn passie verder los gelaten in fitnes. Daarin doe ik veel aan krachttraining. Het doel waar ik nu voor train is om eind volgend jaar het podium op te gaan als Bodybuilder. Zo komt alles weer uit bij het onderdeel art haha. Van design van tuinen naar kunst op pallet naar het creëren van het beste physique.

LinkedIn
Stephan Bakker

Stephan Bakker

Eigenaar / Financieel adviseur · Hondsrug Finance